Copywriting

Copywriting bez granic

Właściwy dobór słów przekonuje, uświadamia, zapada w pamięć. Co więcej, wpływa na pozycjonowanie stron w Internecie. Podczas kilkuletniego doświadczenia  dziennikarskiego, redagowania unikatowych tekstów reklamowych i blogowych, mieliśmy styczność z rozmaitą tematyką, dzięki czemu rozumiemy, że każda branża rządzi się swoimi prawami i dlatego do każdego klienta stosujemy indywidualne podejście.

Rodzaje świadczonych prezentacji

Teksty reklamowe

Służą promocji produktu, usługi, marki, na portalach internetowych i w prasie.

Blog

Regularne wpisy na blogu podtrzymują relacje firmy z klientami, skracając dystans komunikacyjny .  Lekkie pióro, zwięzła i konkretna treść pozwolą zjednać firmie nowych odbiorców.

Teksty na stronę internetową

Bez względu na budowę i charakter każda strona internetowa powinna być wypełniona warstwą tekstową, która ułatwi odbiór jej przekazu, a także zawierać słowa kluczowe wpływające na lepsze pozycjonowanie.

Fanpage na Facebooku

W dobie social media komunikacja firmy z klientem jest na porządku dziennym. Z punktu widzenia odbiorcy stan fanpage’a na Facebooku określa rzeczywisty sposób działania firmy. Dlatego tak ważna regularność jego prowadzenia. Możemy zamieszczać posty, odpowiadać na komentarze i wiadomości prywatne, organizować konkursy i prowadzić kampanię reklamową na Facebooku w Twoim imieniu.

Slogany reklamowe

Materiał reklamowy trafi do odbiorcy tym skuteczniej im bardziej chwytliwe hasła będzie zawierał. W paru właściwych słowach można zawrzeć treść wielokrotnie złożonych zdań. Wiemy jak kreować informację, by została zauważona i zapamiętana.

Scenariusze reklam

Reklama będzie tym skuteczniejsza im więcej zaangażowania włoży się w przygotowanie do jej realizacji. Tworzymy scenariusze konsultowane z klientem w trosce o jakość materiału, a także by realizacja projektów przebiegała bezproblemowo i zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

799 188 992

Polub nas

@MultitaskMedia

Napisz do nas

info@multitaskmedia.pl