Prezenter

Marcin Tokarz - prezenter, reporter, konferansjer

Jesteśmy po jednej i drugiej stronie kamery. Jako jedna z nielicznych firm mediowych w regionie świadczymy jednocześnie usługi operatorskie, montażowe oraz prezentersko-reporterskie. Dzięki temu możesz być pewny, że nasz zespół nagraniowy jest zgrany, a realizacja projektu przebiegnie sprawnie. Poza niezbędną komunikatywnością, otwartością i charyzmą naszego prezentera cechuje wyrazista aparycja, która zdecydowanie działa na korzyść skupienia uwagi odbiorców na komunikacie. Ten sam zestaw umiejętności serwuje, również bez pośrednictwa kamery, pełniąc rolę konferansjera.

Rodzaje usług prezenterskich

Product genius

To profesjonalne pośrednictwo komunikacyjne między marką a klientem polegające na prezentowaniu jej produktu. Product genius posiada komplet informacji na jego temat oraz umiejętności eksponowania, dzięki czemu może zbliżyć odbiorców do oferty firmy.

Reporter

Relacjonowanie, wywiady, narracja – to obowiązki dziennikarza pracującego z kamerą. Ta funkcja opiera się na komunikatywności, otwartości na ludzi i dociekliwości. Reporter odpowiada za inicjowanie wypowiedzi w video-relacjach np. ze strony uczestników wydarzeń. Może też prowadzić wywiad podczas spotkania autorskiego.

Prezenter

Każdy program, telewizyjny czy internetowy, musi mieć swojego gospodarza prowadzącego widzów przez kolejne jego etapy. Prezenter spina je w całość, prowadząc narrację.

Konferansjer

Wydarzenie zyskuje na profesjonalizmie, gdy prowadzi je konferansjer. Prezentuje punkty programu, komentuje udział w atrakcjach, prowadzi konkursy i aktywizuje uczestników do skorzystania z oferty eventowej.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

799 188 992

Polub nas

@MultitaskMedia

Napisz do nas

info@multitaskmedia.pl