Nowy wymiar produkcji video

W dobie docierania do odbiorców komunikatów z każdej strony naturalna jest ich selekcja i skupienie tylko na tych najłatwiej przyswajalnych. Video, jako ruchomy obraz, najskuteczniej pełni tę rolę, gdyż poza aspektem wizualnym może dostarczać treść w postaci wypowiedzi czy, też tekstu. Co więcej, doskonale wpasowało się najpopularniejsze dziś medium, jakim jest Internet. Dlatego video to potężne narzędzie, szczególnie z punktu widzenia marketingu. My postanowiliśmy wykorzystywać pełen jego potencjał i poznać wszelkie tajniki. Chcemy dzielić się nabytą wiedzą i umiejętnościami z naszymi klientami, tak by mogli skuteczniej rozwijać swój biznes, samych siebie. Oferujemy pełne zaangażowanie w każdy projekt od momentu przyjęcia zlecenia po jego kompletną realizację. Kręcenie filmów to nasza pasja. Traktujemy ją jak dobrą zabawę, do której podchodzimy z należytym profesjonalizmem. Dlatego każde wyzwanie to dla nas czysta przyjemność i okazja, by dać upust drzemiącej w nas kreatywności.

Co nas wyróżnia?

Wysokiej jakości sprzęt

Nasza główna kamera to Panasonic Lumix GH5S, czyli jeden z najlepszych bezlusterkowców istniejących na rynku. W połączeniu z elektronicznym stabilizatorem Zhyiun Crane 2 gwarantuje idealnie płynny obraz bardzo wysokiej jakości.

Szybka realizacja

Czas naszych realizacji jest ograniczony do minimum, dzięki montażu na jednym z czołowych laptopów, jakim jest MSI GT72s 6QE Dominator Pro G.

Produkcja 4K

Dysponujemy sprzętem, który umożliwia nagrywanie i montaż filmów w rozdzielczości 4K w 60 kl/s, co spełnia najwyższa standardy rynku.

10-krotne slow motion

W rozdzielczości Full HD nasz sprzęt może nagrywać filmy w 240 kl/s, co pozwala na uzyskanie 10-krotnego efektu slow motion.

Dron

Korzystamy z zaawansowanego technicznie drona DJI Mavic Pro, który nagrywa filmy w rozdzielczości 4K w 30 kl/s. Obsługa drona posiada niezbędne kwalifikacje do nagrań komercyjnych oraz ubezpieczenie OC.

Scenariusz

W przypadku realizacji klipów, wywiadów czy spotów reklamowych przygotowujemy scenariusz nagrania konsultowany z klientem. Współpraca z nami jest oparta na przejrzystej komunikacji i pełnej informacji.

Ujęcia ekstremalne

Od lat pracujemy z kamerami sportowymi GoPro, wykorzystując pełnię ich możliwości. Niestraszne nam nagrania w deszczu, błocie, śniegu, a nawet pod wodą.

Animacje

Tworzymy animacje wzbogacające materiał filmowy. Dysponujemy pełnym pakietem oprogramowania Adobe, który umożliwia opracowywanie atrakcyjnych efektów w postprodukcji.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

799 188 992

Polub nas

@MultitaskMedia

Napisz do nas

info@multitaskmedia.pl