Nowy wymiar produkcji video

W dobie docierania do odbiorców komunikatów z każdej strony naturalna jest ich selekcja i skupienie tylko na tych najłatwiej przyswajalnych. Video, jako ruchomy obraz, najskuteczniej pełni tę rolę, gdyż poza aspektem wizualnym może dostarczać treść w postaci wypowiedzi czy, też tekstu. Co więcej, doskonale wpasowało się najpopularniejsze dziś medium, jakim jest Internet. Dlatego video to potężne narzędzie, szczególnie z punktu widzenia marketingu. My postanowiliśmy wykorzystywać pełen jego potencjał i poznać wszelkie tajniki. Chcemy dzielić się nabytą wiedzą i umiejętnościami z naszymi klientami, tak by mogli skuteczniej rozwijać swój biznes, samych siebie. Oferujemy pełne zaangażowanie w każdy projekt od momentu przyjęcia zlecenia po jego kompletną realizację. Kręcenie filmów to nasza pasja. Traktujemy ją jak dobrą zabawę, do której podchodzimy z należytym profesjonalizmem. Dlatego każde wyzwanie to dla nas czysta przyjemność i okazja, by dać upust drzemiącej w nas kreatywności.

Co nas wyróżnia?

Wysokiej jakości sprzęt

Nasza główna kamera to Panasonic Lumix GH5S, czyli jeden z najlepszych bezlusterkowców istniejących na rynku. W połączeniu z elektronicznym stabilizatorem Zhyiun Crane 2 gwarantuje idealnie płynny obraz bardzo wysokiej jakości.

Szybka realizacja

Czas naszych realizacji jest ograniczony do minimum, dzięki montażu na jednym z czołowych laptopów, jakim jest MSI GT72s 6QE Dominator Pro G.

Produkcja 4K

Dysponujemy sprzętem, który umożliwia nagrywanie i montaż filmów w rozdzielczości 4K w 60 kl/s, co spełnia najwyższa standardy rynku.

10-krotne slow motion

W rozdzielczości Full HD nasz sprzęt może nagrywać filmy w 240 kl/s, co pozwala na uzyskanie 10-krotnego efektu slow motion.

Dron

Korzystamy z zaawansowanego technicznie drona DJI Mavic Pro, który nagrywa filmy w rozdzielczości 4K w 30 kl/s. Obsługa drona posiada niezbędne kwalifikacje do nagrań komercyjnych oraz ubezpieczenie OC.

Scenariusz

W przypadku realizacji klipów, wywiadów czy spotów reklamowych przygotowujemy scenariusz nagrania konsultowany z klientem. Współpraca z nami jest oparta na przejrzystej komunikacji i pełnej informacji.

Ujęcia ekstremalne

Od lat pracujemy z kamerami sportowymi GoPro, wykorzystując pełnię ich możliwości. Niestraszne nam nagrania w deszczu, błocie, śniegu, a nawet pod wodą.

Animacje

Tworzymy animacje wzbogacające materiał filmowy. Dysponujemy pełnym pakietem oprogramowania Adobe, który umożliwia opracowywanie atrakcyjnych efektów w postprodukcji.

Kategorie produkcji filmowej

Relacja

Udokumentujemy przebieg dowolnego wydarzenia, tak by stało się pamiątką wyjątkowych okoliczności związanych z życiem Twojej firmy. Video-relacja może zawierać wywiady, narrację lektora. Wówczas przyjmuje postać mini-reportażu.

Making of

Często bardzo interesująca jest realizacja projektów “od kuchni”. Making of ukazuje przygotowania ekipy, sprzętu, ukazuje pracę “zaplecza”, albo jakim sposobem uzyskano dany efekt. Ma raczej luźną formę narracji.

Spot reklamowy

Krótka i konkretna forma video-przekazu. Najprościej mówiąc, reklama Twojej marki, usługi, bądź produktu. Najciekawiej prezentuje się w połączeniu z animacjami, efektami, elementami graficznymi.

Klip

Charakteryzuje się dynamicznym montażem i należy do najbardziej ekspresyjnych materiałów video. Jego cel jest prosty – ma robić wrażenie, za pomocą ładnych ujęć, fabuły, efektów dźwiękowych i filmowych. Tu pole do popisu ma przede wszystkim montażysta.

Film produktowy

Format w całości skupiony na prezentacji aspektu wizualnego, ale i zasady działania produktu oferowanego przez Twoją firmę. Dużą znaczenie w tym formacie ma ekspozycja detali. Niewątpliwym uatrakcyjnieniem filmu produktowego jest wplecenie produktu w specjalnie wykreowaną fabułę.

Nagranie z drona

Nie od dziś wiadomo, że widok świata z lotu ptaka robi wrażenie. Teraz można to uwiecznić, nagrywając video z powietrza za pomocą drona.

Wywiad

Zapis rozmowy za pośrednictwem filmu. Zwyczajowo przedstawiany w statycznej formie, jednak użycie paru dodatkowych kamer zapewni różne perspektywy przyglądania się wywiadowi. Dodatkowe oprawienie go “przebitkami” zdecydowanie uatrakcyjni odbiór materiału. Do nagrań wypowiedzi rozmówców wykorzystujemy zewnętrzne mikrofony montowane bezpośrednio na kamerze bądź mikrofony krawatowe przypinane do ubrania.

Tutorial

Video zawierające instruktaż obsługi sprzętu, bądź aplikacji, jak również nabycia nowej umiejętności. Opisuje zasadę działania, budowę, zastosowanie krok po kroku. Tutorial może być świetnym narzędziem do udzielania szkoleń.

Vlog

To video-dziennik, który może łączyć niemal wszystkie gatunki filmowe. Charakteryzuje się luźną formą narracji, przez co w pewnym stopniu przypomina making of. Polega, też na dokumentacji zdarzeń, zatem ma wiele wspólnego z video-relacją. W ostatnim czasie zyskuje na popularności.

Video prywatne

Obsługujemy, również klientów indywidualnych, przygotowujemy filmy na własny użytek. Montujemy prywatne video, bez względu na jakość materiału. Odpowiednio wyedytowane amatorskie ujęcia mogą stać się wspaniałą pamiątką z podróży. My Cię wyręczymy, a Ty ciesz się efektem. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

799 188 992

Polub nas

@MultitaskMedia

Napisz do nas

info@multitaskmedia.pl