kategoria: relacja

klient: Media Distribution

zakres działań: usługa operatorska naziemna i z drona, montaż

 

Multitask Media prezentuje relację ze szkolenia z zakresu bezpiecznej jazdy organizowanego na toruńskim MotoParku przez Media Distribution dla Ingersoll Rand. O tym filmie będziemy mówić, kiedy nasi klienci będą martwili się o realizację z powodu pogody. W tym przypadku spotkała nas ulewa absolutna, a jednak nie stanęła to na drodze gratulacjom, jakie usłyszeliśmy z ust zleceniodawcy. Zabezpieczając samych siebie i sprzęt (z wyjątkiem drona, który wzorowo przeszedł test na wodoodporność), ruszyliśmy do filmowego boju.

Mnóstwo atrakcji, w krótkim czasie, więc nudy nie było… 🙂 W sytuacji pozornie niekorzystnych warunków pogodowych trzeba je przekuć na swoją korzyść – nadać materiałowi klimat. Szkolenie zawierało elementy rywalizacji, zatem deszcz dodawał całości dramatyzmu. Pokazaliśmy to z czym zmagali się uczestnicy – kałuże na torze, talerz konkurencji Test Stewarda, na którym domyślnie miała się znajdować tylko piłeczka na sznurku, a wtedy wypełniała go, również woda. Krople na obiektywie – do pewnego stopnia – też stały się wartością dodaną, a na pewno nie przeszkadzały. Zdarzyło się nawet, że auto jadące po torze chlusnęło wodą w operatora kamery. Powiemy tak – sprawca go później przepraszał, a operator podziękował za super ujęcie 😀

Dość o warunkach, teraz kilka słów o postprodukcji – montażu. Całość zaczęliśmy od video-harmonogramu wydarzenia, prezentując kartę uczestnika i kolejne atrakcje, których dotyczy, co przełożyło się na ciekawą formę zapowiedzi, tego co czeka widza dalej. W podkładzie muzycznym postawiliśmy na podniosły dubstep, który tylko wzmocnił efekt „chaosu”. Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdyby przejścia i efekty wizualne nie były totalnie zgrane z muzyką. Wszystko razem złożyło się udaną produkcję, mimo pogody, która pozornie mogła ją uziemić.